.

04.07.2012, 11:18 admin

З 18 червня по 1 липня 2012 року на території Сторожинецької загальноосвітньої школи-інтернату розпочав роботу пересувний наметовий табір для вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків обласних позашкільних закладів.

У роботі табору брали участь 260 дітей з усіх районів області та м. Чернівців. Учасникам табору запропонована цікава спортивна і розважальна програма в дві зміни.

В рамках першої зміни відбулися: 56 обласні змагання з пішохідного туризму та обласні змагання юних рятувальників МНС «Школа безпеки». В рамках другої зміни відбулися: 10 обласні змагання з водного туризму та 9 обласні змагання з велосипедного туризму. Вихованці туристських гуртків мали можливість випробувати себе на туристських дистанціях ІІ-ІІІ класу складності.

Наш район був представлен вихованцями районного центру спортивного туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Новоселчані гідно виступили та покращили свої минулорічні результати. Так в особистому заліку чемпіоном області з велосипедного туризму став Дмитро Штефанеса, а срібним призером – Андрій Савка. З виду «Пішохідний туризм» відзначився Олексій Гульпе, якій здобув бронзу. В командному заліку з виду «Водний туризм» наш район став чемпіоном області і здобув право представляти нашу область на Чемпіонаті України серед школярів. Це вихованці керівника гуртка Івана Княгницького: Олег Урсой, Василь Мандалак, Олексій Гульпе, Вадим Паскар, Вадим Кіріл, Вадим Агапій, Дмитро Унгурян. З виду «Велосипедний туризм» наш район зайняв в обласному рейтингу третє місце – дуже непоганий результат. На жаль тільки наші пішохідники в загальному рейтингу не посіли  призового місця. Але ще все попереду. Сезон походів в розпалі. Наші вихованці заявились в маршрутно-кваліфікаційну комісію області для проходження походів різної складності по області та Україні. Бажаємо подальших гарних виступів на змаганнях та приємних мандрівок.