.

23.08.2016, 11:20 admin

Шановні освітяни!

З нагоди великого національного свята нашої держави – Дня Незалежності України прийміть сердечні вітання і побажання бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

24 серпня – це не просто День народження держави, це світле свято здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які з любов’ю творили й плекали українську націю, рідну мову, самостійну державу, мужньо боролися за її майбутнє. Прийнявши 25 років тому історичний документ виняткового значення для долі українського народу - Акт проголошення незалежності України - Україна заявила про себе на увесь світ як суверенна, демократична та правова держава, а громадяни України отримали право обирати владу і самим її представляти, державні гарантії безпечного, успішного, стабільного сьогодення, можливість самим вирішувати свою майбутню долю.

Ми переконані, що для кожного з нас Батьківщина починається зі свого рідного дому. Для нас цим домом є наш чудовий край. Нам усім хочеться, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – порозуміння і згуртованість, на рідній землі – мир та любов!

То ж будьмо щасливими в добрих справах! Хай єднає нас свята батьківська земля, прадавні благородні звичаї і традиції. Ще раз щиро і сердечно вітаємо вас, шановні жителі нашого рідного краю з прекрасним днем, з найбільшим святом нашої держави! З Днем Незалежності!