.

31.08.2019, 21:08 admin

Вельмишановні педагоги, учні, батьки,

працівники освітніх закладів!

Щиро вітаємо всіх вас із вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел.

День знань – це свято всіх, хто вчиться і навчає, хто виряджає до школи і зустрічає з неї, хто щодня везе шкільним автобусом, хто спонукає до творчості та спортивних перемог, хто допомагає зрозуміти прості та вічні істини, завдяки яким з маленької людини формується особистість.

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першачків, яких у Новій українській школі чекає багато цікавого: кардинально інше освітнє середовище – сучасне та функціональне, і найголовніше – нові навчальні методики та підходи.

Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати майбутній фах. Нехай будуть щасливими й добрими ваші відкриття на нелегкій дорозі до знань! Вчіться, щоб знати, діяти, створювати. Упевнені, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення.

Бажаємо всім, хто сьогодні здобуває освіту, пишатися часом, проведеним у стінах ваших освітніх закладів. Цінуйте своїх учителів — людей, які вкладають у кожного з вас частинку серця, поважайте батьків, однокласників. Будьте впевнені у власних силах і здібностях!

З усією теплотою серця висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави. Любіть рідну мову і землю! Здоров’я і терпіння вам, впевненості в завтрашньому дні, добробуту і Божої благодаті у нашій незалежній країні – прекрасній Україні!

Найщиріші вітання Вам, шановні батьки, бабусі та дідусі.Збувається мрія Ваших родин – діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи сили, знання, отримані практичним досвідом на справу розбудови держави, зміцнення її економічної могутності.

Шановні колеги, нехай світлим, радісним і плідним буде кожен день, кожен крок! Вашу працю супроводжують вдячність, розуміння, любов і натхнення, а внесок у нашу спільну освітянську справу дає лише позитивний результат!