.

29.05.2020, 09:24 admin

Дорогі учні! Шановні педагоги та батьки!

Сердечно вітаємо  Вас зі святом Останнього дзвоника, який перегорне ще одну сторінку славного освітянського літопису та оголосить про офіційне  завершення 2019/2020 навчального року. На жаль,  цьогоріч, веселий малиновий передзвін, всі зможуть почути лише онлайн, адже свято, як і вся навчальна весна, пройде в дистанційному режимі. Але все ж, цей день особливий, і нам приємно відзначити, що наша освітянська, учнівська та батьківська громада, успішно пройшли освітній марафон з уроками, контрольними роботами, перервами, домашніми завданнями та онлайн-навчанням, успішно здали такий, нестандартний, непростий карантинний іспит, достойно завершили черговий період навчання.

Особливим цей день є для випускників. Любі наші! Ви йдете у доросле життя, де  на вас чекають нові виклики, непрості випробування. Будувати своє майбутнє ви розпочали ще у рідній школі. Отримані знання – це ваше безцінне багатство і воно буде слугувати вам усе подальше життя.   Бажаємо, успішно скласти ЗНО, зробити правильний вибір, здійснити свою мрію і продовжити навчання в обраному напрямку.  Не забувайте, ваші успіхи стануть найвищою винагородою вчителям та вашим рідним.

Слова щирої вдячності усім освітянським колективам і кожному керівнику, педагогу окремо, за самовіддану працю, професіоналізм, згуртованість, креативність, гнучкість, творчість, взаємопідтримку, взаємодопомогу, уміння оперативно реагувати на виклики часу, змінюватися, вчитися, особливо в таких незвичних умовах, за любов до своїх вихованців, за жертовну відданість улюбленій справі. Миру й до­б­­ра, здоров’я і злагоди, щасливих миттєвостей і здій­снення мрій, віри й упев­не­но­сті в завтрашньому дні. Нехай кожен день, теплого літа, да­рує вам тільки  хвилини радості! 

Маємо сказати велике спасибі батькам, які стали нашими союзниками у освітній діяльності, налагоджені дистанційного навчання, допомогли, у стислі терміни, забезпечити дітей необхідними засобами зв’язку, підтримували їх та педагогів у цьому незвичному освітньому процесі. Дякуємо за ваше терпіння,  допомогу, підтримку. Радіємо з того, що маємо таких надійних партнерів, вірних помічників та люблячих батьків.

Щасти вам у всьому! Хай міцним буде ваше здоров’я! Миру і злагоди, затишку і добробуту!  Рясних Божих Благословень! Бережіть себе та своїх рідних!

З повагою, 

Анжела Довганюк, начальник відділу освіти

Новоселицької райдержадміністрації

 

Лілія Єремейко, голова районної організації 

Профспілки працівників освіти і науки