«Галерея мистецтв» та «Буковинські пересмішники»

02.04.2018, 09:37 admin

Сьогодні в  Новоселицькому Будинку дитячої творчості знову було людно, адже проводилися два районні конкурсі: виставка-конкурс «Галерея мистецтв» за темою  «Знай і люби свій край» (метою якого є збереження культурної спадщини в Украйні, залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва) та фестиваль-конкурс читців-гумористів «Буковинські пересмішники» (його метою  є сприяння   популяризації  художнього      читання      та      театрального    мистецтва,   відкриття   юних   обдарувань).

Юні читці-гумористи продемонстрували яскраві  костюмовані виступи та високий рівень виконавської майстерності.  Діти декламували 2 твори на вибір у таких номінаціях: байка, гумореска, монолог, фейлетон та проза комедійного характеру.  Журі оцінювало майстерність виконання (артистичність, емоційність, виразність), сценічну культуру , відповідність костюму та музичного оформлення, оригінальність твору. Кращі виконавці були нагороджені грамотами відділу освіти райдержадміністрації і представлятимуть район на обласному етапі конкурсу, який відбудеться 13 квітня в ОЦЕВ «Юності Буковини».

На виставці, яка розташувалася у фойє районного Будинку культури було представлено 200 експонатів за найрізноманітнішими напрямами декоративно-ужиткового мистецтва -  від традиційних народних ремесел  і до сучасних  дизайнерських технологій. Роботи учасників були досить  яскравими та  професійними, юні умільці продемонстрували неабиякий талант, уміння точно підбирати кольорову гамму та створювати неповторну композицію. Найкращі  роботи юних майстрів  будуть представлені на обласну  виставку –конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Галерея мистецтв», яка  буде проходити  в ОЦЕВ «Юність Буковини» з 24 квітня по 15 травня.