«Космічні фантазії»-2020

19.10.2020, 15:03 admin
16 жовтня 2020 року на базі Новоселицького Будинку дитячої творчості відбувся І етап (районний) Всеукраїнського гуманітарного он-лайн конкурсу Космічні фантазії». Головна мета конкурсу – пошук талановитої молоді, розвиток творчих здібностей дітей та підлітків, які цікавляться різними аспектами у вивченні космосу, захоплюються космічною історією, філософією, мистецтвом, прагнуть розкрити свої творчі здібності, підвищити рівень знань у сфері природничих і гуманітарних наук.
Для участі в конкурсі було подано 55 найрізноманітніших за формою та змістом учнівських робіт від закладів загальної середньої та позашкільної освіти району та ОТГ. Кожний дитячий експонат неповторний за своїм задумом,  композиційним рішенням, колористичною гаммою, технікою виконання, фантазією, використаними та поєднаними в роботі матеріалами.                
Журі відзначило високий рівень виконання робіт, відповідність їх технічним, естетичним та експозиційним вимогам.  Найкращих15 робіт відібрано для участі у обласному етапі зазначеного конкурсу.