«Партнерів єднає мелодія пісні»

02.11.2017, 14:09 admin

Осінні канікули – це пора відпочинку і веселощів, а також пора нових знайомств та відкриттів. Так, з 25 по 27 жовтня 2017 року учні Новоселицької гімназії, вихованці Будинку дитячої творчості: Валерія Гуцуляк, Мирослава Лунік, Дарія Дисар, Анастасія Поштаріца на чолі з керівником Гуцуляк Ларисою Іванівною, представляли Новоселицький район на Міжнародному учнівському форумі «Партнерів єднає мелодія пісні», що проходив у місті Горішні-Плавні Полтавської області. Метою даного форуму була популяризація дитячої музичної творчості, а також підтримка юних талановитих виконавців.

 Програма перебування делегації була різноманітна та досить насичена, адже на форум завітали діти з різних куточків України та Молдови. В перший день відбулося урочисте відкриття форуму, а також вечір дружби та знайомств. Другий день був не менш цікавий та насичений: відбулися майстер-класи: створення зовнішнього іміджу виконавця, сценічний макіяж, hand-made, а також майстер клас з вокалу. У другій половині дня у місцевому Палаці Культури відбувся благодійний фестиваль «Діти-дітям», на якому учасники продемонстрували свої таланти.У третій день відбулось урочисте закриття форуму, на якому вручали сертифікати учасників, дипломи та подарунки, виготовлені руками дітей. Приємною миттю закінчення форуму було нагородження представників нашої делегації дипломами переможців.

Прийнявши участь у форумі, діти залишились задоволені, отримали позитивні емоції, знайшли нових друзів, адже дружба та мелодія пісні єднає серця.

Делегація учасників висловлює щиру подяку міському голові Нікорич М.І. за надану фінансову підтримку та сприяння участі у форумі.

фото: https://www.flickr.com/photos/141480821@N07/albums/72157665771400859