«Якісна освіта - стандарт нового покоління Новоселиччини: реалії та перспективи»

29.08.2019, 16:04 admin

На Новоселиччині відбулася спільна серпнева конференція педагогічних працівників Новоселицького району та об’єднаних територіальних громад. Основною темою зустрічі стала «Якісна освіта - стандарт нового покоління Новоселиччини: реалії та перспективи», до обговорення якої долучилися керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, а саме в.о.голови Новоселицької райдержадміністрації Каріна Поп, голова Магальської ОТГ Олена Нандриш, заступник голови Новоселицької ОТГ Деомид Шова, заступник голови Мамалигівської ОТГ Володимир Антончук, делегації закладів освіти у складі керівників, заступників керівників з навчально-виховної та виховної роботи, голів первинних профспілкових організацій та представників батьківського самоврядування. Гостею зібрання стала начальник управління державної служби якості освіти у Чернівецькій області Оксана Палійчук.

Під час конференції, яка пройшла у форматі дискусійної панелі, було обговорено здобутки освітян Новоселиччини за минулий навчальний рік, окреслено перспективи та пріоритети розвитку системи освіти у 2019/2020 навчальному році.

Наприкінці зібрання педагогічні колективи та батьківські громади отримали відзнаки у вигляді грамот та подяк від керівників органів державної влади та місцевого самоврядування за якісну підготовку закладів освіти до нового навчального року, а два заклади освіти м.Новоселиця – Новоселицька гімназія та Новоселицька ЗОШ№3 були відзначені грамотами за якісну роботу щодо підвищення рівня знань випускників та покращення показників у рейтингу результативності закладів освіти області за підсумками ЗНО-2019.

ФОТО 1

ФОТО 2