03 січня 2018 року на базі Новоселицької гімназії проведено колегію відділу освіти

04.01.2018, 21:00 admin

03 січня 2018 року на базі Новоселицької гімназії  проведено колегію відділу освіти за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Каріни Поп. Начальник відділу освіти Аделіна Руснак привітала усіх присутніх з Новим Роком та Різдвом Христовим. Висловила щиру подяку за підтримку освітньої галузі депутатам. За значні результати в організації роботи, професіоналізм та фахову майстерність подякувала  педагогічним колективам закладів освіти району, працівникам відділу та районного методичного кабінету.

У ході роботи колегії обговорені питання  про стан організації харчування учнів та дітей дошкільного віку у закладах освіти, стан дотримання чинного законодавства з охорони праці, пожежної безпеки та електробезпеки у ЗЗСО району, заслухано питання «Про виконання програми підвищення якості знань учнів закладів загальної середньої освіти Новоселицького району на період з 2013 до 2018 р.», виконання районної Програми військово-патріотичного виховання на 2016-2020 роки та предмету «Захист Вітчизни», а також про стан роботи відділу освіти та навчальних закладів району зі зверненнями громадян та з питань виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» впродовж 2017 року.

Після завершення колегії відділу освіти відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти, у ході якої були розглянуті наступні питання:

1. Про результати роботи галузі «Освіта» за І семестр та визначення завдань на ІІ семестр 2017/2018 н.р.

2. Про підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».   

3. Про підготовку та проведення новорічних та різдвяних заходів, організацію дозвілля дітей під час зимових канікул, дотримання норм безпеки життєдіяльності та охорони праці під час проведення масових заходів у канікулярний період.

4. Про організацію та проведення новорічних ранків у ЗДО/НВК.

Під час наради начальником відділу освіти Аделіна Руснак наголошено на якісній підготовці випускників шкіл до ЗНО та ДПА, на підвищенні якості надання послуг з організації харчування, залучення всіх учасників освітнього процесу до здорового, корисного харчування та суворого дотримання санітарно-гігієнічних вимог на харчоблоках в навчальних закладах, вказано на недоліки, які існують в напрямку роботи з питань пожежної безпеки та електробезпеки в закладах освіти району.

Начальник відділу освіти Аделіна Руснак акцентувала увагу присутніх на персональній відповідальності керівників закладів загальної середньої освіти за стан справ в закладах, посилені контролю за роботою гуртків в позашкільних установах щодо виконання районної Програми військово-патріотичного виховання на 2016-2020 роки та предмету «Захист Вітчизни», а також впроваджені Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура» в закладах освіти району.

За результатами колегії відділу освіти та наради з керівниками закладів загальної середньої освіти були надані відповідні доручені