09 -13 вересня 2019 року в усіх закладах загальної середньої освіти району, Ванчиківецькій, Магальській ОТГ проходив Олімпійський тиждень

27.09.2019, 17:46 admin

Упродовж 09 -13 вересня 2019 року в усіх закладах загальної середньої освіти району, Ванчиківецькій, Магальській ОТГ проходив Олімпійський тиждень. В його рамках, на уроках фізичної культури та виховних годинах,  було проведено низку заходів, метою яких є популяризація  олімпійських видів спорту, здорового способу життя та розвиток  олімпійського руху в Україні.

Учні дізнавались про історію Олімпійських ігор, Олімпійські ігри сучасності, видатних спортсменів  країни та Буковини, які прославляли і прославляють українську державу на світовій арені.

Різноманітні спортивні змагання та турніри, флешмоби, активні перерви, розгорнуті інформаційно – книжкові виставки та багато чого іншого  відбулося в рамках Олімпійського  тижня.

В організації та проведенні заходів брали активну участь вчителі фізичної культури, заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори.

Загалом у  заходах Олімпійського тижня взяли  участь більше трьох тисяч учнів.

Переможців змагань та конкурсів, найактивніших учасників було нагороджено грамотами.

ФОТО