17 лютого 2017 року в дошкільному навчальному закладі «Стелуца» с.Костичани відбулося свято з нагоди 50-річного ювілею дошкільного закладу

17.02.2017, 15:44 admin

17 лютого 2017 року в дошкільному навчальному закладі «Стелуца» с.Костичани відбулося свято з нагоди 50-річного ювілею дошкільного закладу. Сьогоднішній ювілей  - це роки наполегливої і сумлінної праці талановитих педагогів, по-справжньому відданих своїй справі, чуйних і небайдужих людей.

Присутніми на святі були головний спеціаліст відділу освіти Панасюк Ж.Ф. та голова профспілки працівників освіти Єремейко Л.І., сільський голова Лупой В.С., громада села, батьки.

У програмі свята були пісні, танці, веселі музичні колажі про життя малюків та  педагогів; лунали жартівливі пісні. Учасниками свята були також випускники минулих років, батьки та колишні працівники. Вражаючі емоції, неймовірні костюми. У всіх присутніх був святковий, піднесений настрій.

Гостями свята  висловлені були щирі слова привітання та побажання дошкільному закладу  та працівникам і надалі залишатися окрасою та гордістю села.