26 вересня 2017 року у приміщенні дошкільного підрозділу Котелівського НВК

30.09.2017, 11:57 admin

26 вересня 2017 року у приміщенні дошкільного підрозділу Котелівського НВК відбулось свято  з нагоди Дня дошкілля. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний в житті дитини, адже в цьому віці формується особистість. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини.

Ведуча заходу Вакарчук Я.Я., вихователь середньої групи, розпочала свято словами В.Сухомлинського: «Роки дитинства — це насамперед виховання серця». І справді, яскравими, сердечними  виступами вітали дітки старшої групи « Калинка», різновікової групи «Капітошка»,  середньої групи «Ромашка»,  молодшої групи «Дзвіночок» своїх любих вихователів, які турбуються й піклуються про них як матері.

Вихованці різновікової групи виконали пісню «Україна». Також  запам’яталися  присутнім  танці   «Гопачок», «Полька», «Ромашка», «Хмарка»,  які підготували музичний керівник Топорівський В.П., вихователі молодшої групи Головко Н.А. та середньої групи Продан Н.Л. Особливо радісно звучали слова привітання з уст найменших вихованців дошкільного підрозділу, які декламували напам’ять вірші про улюблених вихователів, кухарів, які готують смачні обіди, нянечок. Діти наголосили, що в садочок ідуть залюбки.

Вихованці дошкільного підрозділу ще раз підтвердили, що у творчих вихователів – творчі діти!