4 ЛЮТОГО 2018 РОКУ ДО НОВОСЕЛИЧЧИНИ ДІЙДЕ "ВЕЛИКА УКРАЇНСЬКА ХОДА"

02.02.2018, 15:55 admin01

В Україні з метою вшанування Героїв Майданів, Героїв російсько-української війни заради об'єднання всіх людей в Україні в прагненні миру проходить акція "Велика українська хода".

Хода, яка почалася в Києві, має на меті охопити всю Україну. Організатори акції вірять, що в такий спосіб, силою думки та молитви, українцям вдасться зупинити війну.

До Новоселиччини "Велика Українська Хода" дійде 4 лютого 2018 року. На центральній площі міста з 11.00 до 18.00 будуть розгорнуті більше 300 прапорів бойових бригад, підрозділів, які захищають нашу країну на Сході України, прапори, які надали матері загиблих воїнів внаслідок російської агресії, прапори з прифронтових міст Луганської та Донецької областей.

Під час акції прапор міста, в якому буде проходити "Хода", приєднають до низки прапорів. Жителі Новоселиччини зможуть написати на ньому свої найкращі побажання, перш ніж прапор буде приєднано до низки прапорів.

Така ж акція пройде містами Новодністровськ, Сокиряни, Кельменці, Хотин, Герца, Сторожинець, Чернівці, Кіцмань, Заставна , Вашківці, Вижниця, Путила.