8 закладів загальної середньої освіти Новоселицького району отримали сучасні комплекти мультимедійного обладнання в рамках Року математичної освіти в Україні

01.12.2020, 10:25 admin

На виконання Указу Президента України  № 31/2020 від 30 січня 2020 року «Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в України», Регіонального плану заходів із проведення у 2020/2021 н.р. у закладах освіти області Року математики, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної держадміністрації №150 від 17 квітня 2020 року, з метою створення можливостей для рівного доступу українських школярів до сучасної та якісної математичної освіти, формування у них належного рівня математичної компетентності, створення умов для забезпечення сучасного рівня викладання математичних дисциплін, зокрема із застосуванням ефективних технологій формування та розвитку математичної компетентності учнів, підвищення мотивації здобувачів освіти з успішного оволодіння математичними знаннями і навичками, забезпечення належної організації запровадження з 2021 року обов’язкового зовнішнього незалежного оцінювання з математики, підвищення рівня організації освітнього процесу відділом освіти за підтримки Новоселицької районної державної адміністрації прийнято рішення оснащити кабінети математики закладів загальної середньої освіти сучасними комплектами мультимедійного обладнання (наказ відділу освіти № 144 від 01 жовтня 2020 р. «Про закупівлю навчального обладнання для закладів загальної середньої освіти Новоселицького району у 2020 році»).

Завдяки цьому, учні Топорівської, Боянської, Малинівської, Костичанівської, Тарасовецької, Ванчиковецької, Черленівської ЗОШ та Чорнівського НВК відтепер матимуть можливість опановувати математичну науку за допомогою сучасних комплектів мультимедійного обладнання у складі мультифункціональної інтеративної дошки, ноутбука та мультимедійного проєктора, а вчителі математики, в свою чергу, зможуть урізноманітнити уроки математики використанням новітніх технологій.

Зазначений проєкт вдалося реалізувати за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету та коштів бюджету села Бояни. Загальна вартість проєкту 382,0 тис. грн.

ФОТО

ВІДЕО