Буковина – край, де варто жити

05.11.2018, 11:05 admin

100 років віддаляють нас від того знаменного дня, коли 3 листопада 1918 року в Чернівцях на площі Театральна, біля театру, велелюдне Буковинське віче вперше сповістило світові про споконвічне прагнення буковинців домогтися «приєднання…до України».

Враховуючи визначний внесок Буковинського віча в розвиток українського державотворення, щорічно третього листопада наші краяни відзначають річницю Буковинського віча- подію, знаменну для сучасників перш за все як елемент глобального процесу, як свідчення вміння буковинців якісно і оперативно реагувати на виклики історичного моменту.

Урочистості, присвячені 100- річчю Буковинського віче відбулися у Новоселицькому Будинку культури за участі громадськості району. Учасники зібрання поклали квіти до пам ятника Великому Кобзарю, як символу боротьби за волю України та вшанували пам'ять захисникам України хвилиною мовчання.

З нагоди річниці Буковинського віче , голова районної державної адміністрації Євгенії Бойко та голова районної ради Дмитро Вакарюк  нагородили ювілейними відзнаками 100-річчя Буковинського віче працівників Новоселицького району.

Музичні вітання звучали від педагогічних колективів району, вихованців Будинку дитячої творчості.

Ця знаменна подія надала змогу ще раз переконатися в тому, що наша Україна багатонаціональна, але Україна єдина. Пам ятаємо, не забуваємо і цінуємо нашу Батьківщину. Збережемо наш патріотизм, віру та силу духу для наступних поколінь.

ФОТО