Чемпіонат області з водного туризму

05.06.2018, 09:59 admin

30-31 травня в Чернівецький області був проведений Чемпіонат з водного туризму серед учнівської молоді. У Чемпіонаті брали участь катамарани четвірки (С-4) та двійки (С-2). Програма змагань складалась з трьох дистанцій: «Спринт» (гонка до 3км.), «Ралі» (гонка до 18 км.) та «Рятувальні роботи».

У підсумку змагань новоселицькі водники зайняли перше місце в класі С-4 та друге місце в класі С-2, а це впевнена перемога в загальнокомандному заліку.

Честь новоселиччини захищали: Дорофтей Вадим, Ністрян Максим, Кіріл Марін, Єнакій Георгій, Бешлеу Іван, Андрусяк Олександр.

Також наймолодші учасники, екіпаж нашого центру туризму: Штефанеса Іван, Дорофтей Олег, Ксьонзов Василь, Бойко Віталій показали третій результат на дистанціях Спринт та Ралі.

До речі, таке досягнення водники Новоселицького району показують вже четвертий рік поспіль. Сподіваємось, що це не буде остання перемога та бажаємо подальших вдалих стартів та переможних фінішів.

На жаль з кожним роком зменшується кількість команд що приймають участь в цих змаганнях. А це впливає на підвищення майстерності учасників. Та й матеріальна база вже років 9-10 не оновлювалась. Дякуємо волонтерському спорядженню, яке нам дає використовувати Новоселицька міська рада та Маршинецька сільська рада.

 

Заступник директора

центру спортивного туризму                Микола Княгницький