Чорнівському дошкільному підрозділу рівно 10 років!

20.12.2019, 14:04 admin

19 грудня, радісну подію відзначив Чорнівський дошкільний підрозділ. Рівно 10 років тому маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері цього дитсадка, а оченята почали звикати до дивовижного світу, де оселилося безтурботне дитинство. За десять років заклад випустив не одну сотню дошкільнят, озброєних необхідними знаннями, вмінням працювати в колективі, вихованих і підготовлених до школи. Сам же дитсадок, який нині відвідують 70 маленьких діток, з кожним роком ставав кращим. Утім, найбільшою гордістю закладу є його працівники які, своєю турботою зігрівають дитячі душі, ведуть у світ цікавого, і прекрасного і любові цієї вистачає їм на кожну дитину. 
Привітати ювілярів завітали в.о. начальника відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації Анжела Довганюк, голова райкому профспілки працівників освіти і науки Лілія Єремейко.

Вітаючи колектив Чорнівського НВК, діточок та їхніх батьків із важливою подією, Анжела Василівна зазначила, що це дуже гарна традиція – відзначати день народження свого дитячого садка. Адже діти – це наше майбутнє, для них ми повинні жити, творити, дарувати їм щастя.  

 На День народження прийнято ходити з подарунками, тож цього дня їх отримали і вихованці, і вихователі.

фото