День Соборності України та День пам’яті Героїв Крут в Новоселицькому ліцеї

29.01.2018, 16:03 admin

«Україна є, була і буде…»

«Тобі, Україно, мій мужній народе,

Складаю я пісню святої свободи

Усі мої сили і душу широку

Й життя я віддам до останнього кроку

Аби ти щаслива була, Україно,

Моя Батьківщино!»

З нагоди відзначення Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут в Новоселицькому районному ліцеї був проведений ряд тематичних заходів.

23 січня, з метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України був організований та проведений патріотичний флеш-моб "Україна - Єдина!". Педагогічний колектив та учні ліцею із задоволенням брали участь у заході. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

З 22.01.-26.01.2018 в ліцеї проходила виставка учнівських малюнків та плакатів «З любов’ю до України», «Крути: подвиг і трагедія», «Єдина Україна». Всі учні ліцею активно взяли участь у виставці, ще раз доводячи, що являються гідними патріотами своєї неньки України. Найактивніші учасники будуть нагороджені грамотами.

24 січня учні 7-8-их класів переглянули фільм «Акт злуки: відтворення історичної правди», який не лишив байдужим нікого, оскільки учні поринули у тогочасні події і дізнались багато нового.

29 січня відбувся круглий стіл ««Крути – наша слава, наша історія», в якому взяли участь учні 9-А та 11-А класів під керівництвом вчителя історії Аксентій Л.С.

Під час круглого столу учні обговорювали подвиг студентів під Крутами, історичні події, що відбувались у 1918 році, згадували події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, представили в презентації історичні документи, що стосуються подій під Крутами та переглянули документальне відео, яке детально описало всі революційні події 1917-1918 рр. Вчитель історії Аксентій Л.С. доповнювала бесіду учнів різними історичними фактами та подіями, та в кінці заходу провела цікаву вікторину, результати якої показали високі знання учнів з історії свого народу.

Проведення подібних заходів сприяє вихованню національно-патріотичної свідомості учнів, формуванню рис громадянина української держави, глибокої поваги та любові до Батьківщини, дає можливість поглибити знання про історичні події та відчути їх значення у сьогоденні, а також спонукає до поглибленого вивчення історії та культурних надбань нашого народу.

фото: https://www.flickr.com/photos/141480821@N07/albums/72157663138235727

Педагог-організатор

Лупу Н.І.