II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

05.11.2017, 20:02 admin

5 листопада 2017 року на базі Новоселицької гімназії відбувся II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. О 9:45 пройшло урочисте відкриття олімпіади, яке провела голова журі, провідний спеціаліст Відділу освіти РДА - Довганюк А.В. З вітальним словом і настановами до учасників олімпіади звернулися С.А. Власов, завідувач районного методичного кабінету, та О.В. Волкова, методист з природничих дисциплін.

Цього року учасниками олімпіади стали 95 учнів 8-11 класів із шкіл району. Учасники і педагоги помітно хвилювалися, але по літньому сонячна погода сприяла гарному настрою, що позначилося і на результатах.

Олімпіада з біології проходила в II тури - школярі виконували тестові завдання трьох видів та практичні завдання. Роботи оцінювали журі, визначені наказом Відділу освіти Новоселицької РДА №246 від 19.09.2017 «Про організацію та проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2017/2018 н.р. Плідно попрацювавши, всі трохи втомлені, але задоволені, роз'їхалися по домівках.

Попередні результати олімпіади відображені в таблицях.

ПРОТОКОЛ

фото

ФайлРазмер
protocol.doc223 КБ