Інтелектуальний марафон триває

27.11.2020, 15:22 admin

Сьогодні, 27 листопада 2020 року, завершився другий день конкурсних випробувань І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова та література».

Четверо конкурсантів у конкурсному випробуванні «Майстер-клас» продемонстрували методичну майстерність з реалізації власної педагогічної ідеї (методів, прийомів, форм роботи). Журі конкурсу оцінювало доцільність вибору методів та прийомів, майстерність та ефективність їх використання; відповідність продемонстрованих методів та прийомів власній педагогічній ідеї, меті, змісту навчання; дотримання принципів проведення майстер-класу; обґрунтованість позиції та лаконічність відповідей під час співбесіди. Кожен конкурсант мав можливість набрати максимум 40 балів.

Участь у конкурсі – це уже перемога, яка веде до самопізнання та самовдосконалення. Цього вимагає суспільство і час, на цьому будується і сучасний дистанційний урок, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня. Тож хочемо побажати всім учасникам наснаги, вдалої підготовки та перемоги в останньому конкурсному випробуванні «Урок», яке відбудеться 1 грудня.

Посилання на майстер-класи учасників

Антоніна Ігнатюк - https://drive.google.com/file/d/1sk3x7Z98GLGWr9M7uhqSlpHnFn7JvRiV/view

Ліля Яковець - https://drive.google.com/file/d/14XIGN9LFMunJQ7WJEvQXBnlfRqRPUBXr/view

Софія Жалба - https://drive.google.com/drive/folders/1WBYPNGap9hlMFsF7XkYtKnarUEvtoPyP

Діана Унгурян - https://drive.google.com/file/d/1B_yhz77gopdwkyyVAKBVfnhGvTr6isY7/view?usp=sharing

ФОТО