Команда НВК «Боянська гімназія» прийняла участь у Всеукраїнському вишколу «Джура – Прикордонник – 2018»

28.08.2018, 15:12 admin

На виконання листа від 19.04.2018 року № 2833/14 відділу національно – патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України у Львівський області у місті великі Мости на базі кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України проводиться Всеукраїнський вишкіл «Джура – Прикордонник – 2018».

Всеукраїнський вишкіл спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). “Джура-Прикордонник”спрямований на підготовку інструкторів-вихователів із різних областей з прикордонних районів України, з метою організації та проведення на місцях національно-патріотичних та військово-спортивних ігор для молоді. У тому числі - Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) за додатковим напрямком “Джура-Прикордонник”.

В цьому вишколі прийняла участь команда учнів НВК «Боянська гімназія» у складі : Морар Аліна, Дирда Марія,  Фалка Кароліна,Кирнац Крістіан, Тодошук Іван,Дирда Адріан, Жалба Михайло,

Поклітар Олександр  під керівництвом Запотинського Г.Д. та Храба І.В.

За 7 днів перебування на Львівщині, рій «Дух козацтва» пройшов  практичну підготовку до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, а також відпрацювали військові навики. Захід завершився урочистою ходою колон майже п’яти сотень учасників вулицями Львова: від пам’ятника Андрію Шептицькому до пам’ятника Степану Бандері. Прапор вишколу було передано представникові Одеської облдержадміністрації для продовження естафети та проведення Всеукраїнського вишколу «Джура-прикордонник 2019».