Кошти на закупівлю україномовних дидактичних матеріалів для закладів загальної середньої освіти освоєні у повному обсязі

28.11.2019, 21:50 admin

Відділом освіти освоєно у повному обсязі кошти на закупівлю україномовних дидактичних матеріалів для закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин, що були отримані згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 р. № 1012-р «Про розподіл резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2018 році».

Відповідно до Методичних рекомендацій щодо використання коштів освітньої субвенції, затверджених Наказом Міністерства освіти і науки України № 81 від 28 січня 2019 року, заклади загальної середньої освіти району з навчанням мовами національних меншин забезпечено засобами навчання для оснащення кабінетів природничо-математичних предметів.

Боянська, Тарасовецька, Костичанівська, Ванчиківецька, Малинівська, Черленівська ЗОШ, Динівецький, Припрутський, Берестянський НВК та НВК «Боянська гімназія» отримали сучасні географічні карти та глобуси; демонстраційні моделі з математики; набори класних інструментів; навчальні колекції з хімії, біології, географії; комплекти плакатів/таблиць з алгебри, геометрії, фізики, біології; набори мікропрепаратів з біології; друковані матеріали для оформлення кабінетів хімії; комплекти портретів видатних вчених тощо.

Загалом на закупівлю україномовних дидактичних матеріалів для закладів загальної середньої освіти району з навчанням мовами національних меншин використано 652,9 тис. грн.

ФОТО