КУ «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр» провели для своїх вихованців групові заняття з виготовлення та оздоблення різдвяного чобітка

12.01.2019, 19:17 admin01

З 04 по 11 січня 2019 р. фахівці КУ «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр» проводили для своїх вихованців групові заняття з виготовлення та оздоблення різдвяного чобітка, що сприяло розвитку здібностей, уяви, мислення та дрібної моторики рук.

У занятті прийняли участь не тільки діти, а і їхні батьки, адже інклюзивне навчання в першу чергу  передбачає залучення батьків, як активних учасників корекційного процесу, тому що саме з власної сім’ї дитина виносить у доросле життя перші уявлення про морально-людські цінності, норми поведінки, характер взаємовідносин між людьми.

Метою нашого заходу було допомогти сформувати довірливі взаємостосунки між батьками та дитиною, допомогти дорослим створити комфортну для дитини сімейну атмосферу, адже саме від батьків дитина чекає найбільшого схвалення, батьки найбільше пишаються досягненнями своїх донечок і синочків. 

Протягом заняття діти також взяли участь у вікторині зимових та новорічних загадок  та виконали веселу руханку «Танці-зігріванці». 

Окрім позитивних та веселих емоцій, діти взяли із собою додому виготовлену прикрасу та солодкий подарунок. Всі учасники заходу - і батьки, і діти, і фахівці, отримали не тільки гарний настрій, але і корисний досвід.

фото