Майстер-клас для завідувачів ДНЗ «Впровадження інклюзивної освіти в закладах дошкільної освіти»

18.10.2019, 09:29 admin

09 жовтня 2019 року на базі дошкільного навчального закладу «Чарівний замок» с. Прут Магальської ОТГ був проведений майстер-клас для завідувачів ДНЗ «Впровадження інклюзивної освіти в закладах дошкільної освіти», який став  прикладом якісної співпраці закладів дошкільної освіти з психологічною службою районного методичного кабінету та Новоселицьким інклюзивно-ресурсним центром. Розпочався захід візиткою закладу дошкільної освіти, яку представила Гіба Р.Г., завідувач закладу.

Присутні керівники у творчій дискусії мали можливість представити свій досвід роботи з дітьми з інклюзивною формою навчання. Зокрема, звучали власні думки учасників майстер-класу щодо особливостей організації освітнього процесу з дітьми з особливими освітніми потребами.

Під час методичного заходу виступили:

  • Гіба Р.Г. (завідувач дошкільного навчального закладу «Чарівний замок» с. Прут)«Алгоритм впровадження інклюзивної освіти в дошкільному навчальному закладі «Чарівний замок» с. Прут Магальської ОТГ»;
  • Єремія Ж.Р. (методист районного методичного кабінету Новоселицької райдержадміністрації, практичний психолог Новоселицького інклюзивно-ресурсного центру) «Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами»;
  • Куриш Н.К. (завідувач науково-методичного центру освітнього менеджменту, координатор діяльності методичних служб) «Роль керівника закладу дошкільної освіти в провадженні різних форм навчання та організація освітнього процесу в закладах дошкільної освіти»;

Присутні подивились цікаві презентації, підвели підсумки методичного заходу та поділилися враженнями.

З метою обміну досвідом другою частиною заходу стала демонстрація та представлення власної системи роботи щодо особливостей організації інклюзивних груп гостями методичного заходу – керівниками ЗДО м. Чернівці, Хотинського та Глибоцького районів.

Учасники заходу зробили висновок, що така співпраця та обмін досвідом допомогли завідувачам в вирішенні конкретних проблем в провадженні інклюзивної освіти в ЗДО.

Завершили свою роботу учасники методичного заходу,сподіваючись на подальші зустрічі та плідну співпрацю, з добрим настроєм і з глибокою вдячністю.

ФОТО