Методична студія для вчителів-логопедів закладів загальної середньої освіти району

22.01.2018, 17:28 admin

11.01.2018 р. на базі районного методичного кабінету відбулася методична студія для вчителів-логопедів на тему: «Підвищення професійної компетентності вчителя-логопеда через сучасні підходи у корекційно-відновлювальній  роботі з дітьми, які страждають на  аутизм».

У роботі заходу брали участь:  Арсеній Наталія Миколаївна,   вчитель-логопед   Новоселицької гімназії, Бодян С.В., вчителя-логопед Подвірненської ЗОШ, Гаврилян О.Ю, вчитель-логопед   Новоселицької ЗОШ № 3, Міхаєса І.С., вчитель-логопед Новоселицького районного ліцею, Преотесей П.Л, вчитель-логопед Тарасовецької ЗОШ; Гаращук Л.І., вчитель-логопед закладу дошкільної освіти  м. Новоселиця «Дзвіночок»; завідувач ПМПК Янкова Л.І..

З теоретичними повідомленнями, методичними рекомендаціями та порадами для вчителів та батьків щодо роботи з дітьми, що страждають аутизмом виступили вчителі-логопеди Арсеній Н.М., Бодян С.В., Гаврилян О.Ю., Міхаєса І.С., Преотесей П.Л.  Продемонстрували цікаві вправи  для корекційної роботи  з аутичними дітьми дошкільного віку.

Учасники методичної студії відмітили  актуальність та практичне значення продемонстрованих корекційних вправ. Особливо відмітили вправи для розвитку функціональних сфер, розвитку грубої і дрібної моторики, координації рук і очей,  вправи, спрямовані  на розвиток пізнавальної діяльності, мовлення, соціальних відносин, а також вправи на ауторелаксацію та саморегуляцію.

Заслухавши пропозиції, учасники майстер класу прийняли методичні рекомендації.