На Новоселиччині стартував І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

26.11.2020, 15:00 admin

Конкурс «Учитель року» щорічно об’єднує відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями педагогів. У номінації  «Українська мова та література»  за звання кращого виявили бажання позмагатися 4 вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти району:

Жалба Софія Георгіївна – вчителька української мови та літератури Боянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Ігнатюк Антоніна Василівна – вчителька української мови та літератури Динівецького НВК;

Унгурян Діана Аркадіївна – вчителька української мови та літератури Тарасовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Яковець-Аксинті Лілія Вікторівна – вчителька української мови та літератури Боянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У дистанційному режимі  учасників І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» привітали Анжела Довганюк, голова оргкомітету І туру Конкурсу, Жакліна Панасюк, голова журі, Лілія Єремейко, голова райкому профспілки працівників освіти та член журі, Ольга Скрипник, секретар,  Марія Гавка і Мар’яна Стаднічук, члени журі.

Конкурсні змагання розпочалися випробуванням «Тестування» у тестовому середовищі Інституту післядипломної педагогічної освіти. Фактичний час виконання завдань становив 90 хвилин. Тести містили 75% питань з предмета та методики його навчання, решта 25% - психології та загальної педагогіки. Результати онлайн-тестування у форматі скріншоту учасники здавали секретареві журі першого туру.

Також члени журі заочно розглянули відеозаписи майстер-класів, але остаточна оцінка буде визначена за результатами співбесіди.

Вітаємо конкурсантів з успішним стартом і бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

ФОТО