Наші туристи знову серед перших

18.06.2018, 16:08 admin
З 10 по 15 червня на території пансіонату «Черемош» м. Вижниця були проведені обласні Чемпіонати з пішохідного та велосипедного туризму серед учнівської молоді. Новоселицький район представляли гуртківці центру спортивного туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.
 Змагання з велосипедного туризму проходили на дистанціях: «Комплекс» та «Велоорієнтування». На першій дистанції наш район виборов перше місце. При проходженні вело орієнтування, районна команда завоювала друге місце, поступившись команді Сторожинецького району. У підсумку, в загальнокомандному заліку Чемпіонату області з велосипедного туризму, Новоселицький район здобув перше місце. Вітаємо наших чемпіонів: Захарчук Каріну, Сандуляк Дану, Гебу Дмитра, Крупніка Павла, Бойка Дмитра, Ністряна Максима, Галака Василя, Рошку Вадима. Команда складалась з п’яти учнів Маршинецького НВК, двох учениць  Малинівської ЗОШ та одного учня Новоселицького районного ліцею.
Старти змагань з пішохідного туризму відбувалися на дистанціях «Смуга перешкод (командна)» та «Смуга перешкод (зв’язки)». На першій дистанції наша команда показала четвертий результат. При проходженні другої дистанції команда була розподілена на дві підгрупи, де одна із них показала другий результат а друга шостий. На жаль у підсумку новоселицькі пішохідники у загальнокомандному заліку опинились на четвертому місці, залишившись без медалей. Честь району захищали: Суморока Тетяна, Лунік Олеся, Охремова Андріана, Бойко Дмитро, Лупу Іван, Кіріл Октавян. Команда складалась з чотирьох представників Маршинецького НВК  та двох учениць Новоселицького районного ліцею.
Дякуємо за допомогу, підтримку команд та суддівство змагань нашим запасним: Єнакію Георгію, Дорофтею Вадиму, Бассарабу Олександру, Тріфінку Крістіяну, Бойку Віталію.
Після насичених буднів, втомлені змаганнями діти та їхні керівники відправяться у заплановані походи, де матимуть змогу оздоровитись, набути цікавий досвід та отримати яскраві враження.
Методист зі спортивного туризму                                  Іван Княгницький