Новорічна казка

26.12.2017, 12:16 admin

Безумовно, всі ми любимо Новий рік, адже це — час нових звершень та позитивних змін в житті. Але найбільше Новорічних свят чекають дітки – для них це час справжніх чудес! Ялинка-красуня , яскраві гірлянди , пухнастий сніг – цих атрибутів  Нового року діти чекають з особливим нетерпінням.

Ось і до новосельчан завітала «Новорічна казка». 21 грудня у великій залі Новоселицького районного будинку культури відбулося одне з головних дійств Будинку дитячої творчості - новорічний концерт для дітей, гуртківців, батьків та гостей міста. Із вітальним словом виступила директор Будинку дитячої творчості Лариса Іванівна Гуцуляк та представники влади: заступник голови райдержадміністрації  Іван Васильович Пазяк та  міський  голова Марія Іллінічна Нікорич, які привітали усіх присутніх зі святами.

Відкрили концерт колядники та посівальники, які привітали всіх присутніх з наступаючими святами. Яскраве театралізоване дійство продовжили  казкові персонажі — Дід Мороз , Снігуронька, Баба-Яга Яга, Розбійник, які разом з якими глядачі опинилися в новорічній казці.

Святкову  концертну програму підготували  талановиті вихованці  гуртків художньо-естетичного напрямку під керівництвом Аліни Маєруци, Юлії Сервецької, Наталії Горди, Вадима Балашова та  Діани Бабиної.

Великим сюрпризом для колективу Будинку дитячої творчості  став новорічний подарунок  (кольоровий принтер) , який від імені народного депутата Григорія Івановича Тиміша вручила його помічник-консультант Майя Іванівна Ракоча.

Усі глядачі та учасники цього  яскравого  свята отримали велике задоволення та безліч позитивних емоцій!