Новорічні заходи на призи Діда Мороза

13.01.2019, 20:52 admin01

Під час новорічних канікул коли учні загальноосвітніх шкіл відпочивали, гуртківці Новоселицького центру спортивного туризму демонстрували свої уміння та навички у змаганнях зі спортивного туризму та заходах з краєзнавства «На призи Діда Мороза», а саме: з спортивного орієнтування, техніки пішохідного туризму, техніки велосипедного туризму та краєзнавчої олімпіади.

У спортивному залі Маршинецького навчально-виховного комплексу проводились змагання з пішохідного та велосипедного туризму.

Змагання зі спортивного орієнтування були проведені на території Новоселицького районного ліцею в новому ракурсі  а саме подолання маршрут по азимуту. Також на базі Новоселицького ліцею була проведенна краєзнавча олімпіада «Мій рідний край». У всіх даних заходах брали участь вихованці гуртків, які працюють на базі таких навчальних закладів: Новоселицька гімназія, Новоселицький районний ліцей, Маршинецький НВК, Котелівський НВК, Драницька ЗОШ, Тарасівецька ЗОШ, Костичанівська ЗОШ та Новоселицький медколедж. Загалом прийняли участь 60 гуртківців.

Чималу роль у досягненні високих результатів зіграли зацікавленість у цьому учасників та їхня любов до туризму та активного відпочинку. Наприкінці заходів  кожний гуртківець отримав солодкий подарунок від Діда Мороза.

 

Заступник директора                                          М. Княгницький

Нвоселицького РЦСТКЕУМ