Новорічні змагання у Новоселицькому центрі туризму

15.01.2018, 16:56 admin

Під час новорічних канікул свої уміння та навички демонстрували гуртківці Новоселицького центру туризму у між гурткових змаганнях зі спортивного туризму «На призи Діда Мороза», а саме: спортивного орієнтування, техніки пішохідного туризму та техніки велосипедного туризму.

У спортивному залі Маршинецького навчально-виховного комплексу пройшли змагання з пішохідного туризму, де боролись за найвищі місця 18 дітей, з гуртків, які працюють на базі Машинецького навчально-виховного комплексу, Новоселицького районного ліцею та  Драницької ЗОШ .

Змагання зі спортивного орієнтування та техніки велосипедного туризму було проведено на території Новоселицького районного ліцею.  У боротьбі за першість зі спортивного орієнтування взяли участь 18 гуртківців з Машинецького навчально-виховного комплексу, Новоселицького районного ліцею та Котелівського навчально-виховного комплексу. У змаганнях з велосипедного туризму кількість учасників сягала 15 учнів, де вони проходили дистанцію «фігурне володіння велосипедом».

Чималу роль у досягненні високих результатів зіграли зацікавленість у цьому учасників та їхня любов до туризму та активного відпочинку. Наприкінці змагань кожний гуртківець отримав солодкий подарунок від Діда Мороза. Данні змагання були орієнтовані на те, щоб юні туристи змогли набрати додатковий досвід у туристичних змаганнях та їх зацікавлення до активного способу життя.