Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр відкрито

24.08.2018, 15:57 admin

23 серпня 2018 року на Новоселиччині відкрито інклюзивно-ресурсний центр. Приміщення центру, яке розміщене у відділі освіти райдержадміністрації, після здійснення ремонтних робіт перетворилося у  затишний заклад, який покликаний допомагати нашим маленьким громадянам на шляху становлення своєї особистості, сприяти розвитку та самовдосконаленню кожної дитини, незалежно від її освітніх особливостей. На сьогодні функціонує 5 кабінетів площею 100 м. кв. для розміщення Новоселицького інклюзивно-ресурсного центру. Архітектурну доступність для всіх дітей забезпечено, проведено косметичний ремонт. 

З вітальним словом до присутніх звернулися Мирослав Заячук, заступник голови облдержадміністрації, Максим Бурбак, народний депутат України, Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Євгенія Бойко, голова районної державної адміністрації, Дмитро Вакарюк, голова районної ради, Марія Нікорич, голова міської ради Новоселицької об’єднаної територіальної громади, Володимир Антончук, заступник голови Мамалигівської сільської ради.

Приємно відзначити, що Новоселицький район є одним із перших на теренах нашої області, що здійснив всі необхідні заходи для відкриття принципово нової освітньої установи. Завдяки цьому тут краще реалізовуватиметься право дітей на освіту та рівний доступ до отримання якісних освітніх послуг, адже одним із головних завдань діяльності центру є супровід інклюзивної освіти. Для ефективного навчання та виховання ІРЦ буде обслуговувати 2294 дитини з особливими освітніми потребами, які навчаються у 23 закладах загальної середньої освіти та виховуються у 3 закладах дошкільної освіти не лише району, але й Мамалигівської,  Новоселицької  та Магальської ОТГ.

Життя не чекає, діти ростуть, вони хочуть жити з нами одними радощами, турботами, спільними справами. І радіє душа від того, що є в нашій державі небайдужі люди, які дбають, щоб жила у свідомості дітей віра у людей, добро та взаємоповага.

фото:https://www.flickr.com/photos/141480821@N07/sets/72157672624534068