Обговорено ключеві питання галузі освіти району

03.07.2020, 15:29 admin

03 липня 2020 року  у відділі освіти Новоселицької районної державної адміністрації  відбулося онлайн засідання колегії. В колегії прийняли участь голова районної державної адміністрації Олег Мельничук, керівники ЗЗСО  та ЗПО. Під час засідання колегії проаналізовано якісні показники соціально-економічного розвитку галузі освіти району та окреслено пріоритети на новий навчальний рік.

Додатково  до плану роботи колегії внесено питання організації освітнього процесу в умовах карантину:дистанційний формат.

Враховуючи нестабільну ситуацію із поширенням короновірусної хвороби та актуальними заходами протиепідемічного характеру, дуже доцільно ще раз обговорити проблеми та позитивні сторони щодо запровадження дистанційного навчання.

Олег Михайлович та Анжела Василівна висловила щирі слова вдячності  керівникам закладів освіти за активну співпрацю у 2019/2020 навчальному році та висловили світлі побажання міцного здоров'я, мирного неба та всіх гараздів.

За результатами засідання колегії прийнято відповідно рішення.

По завершені колегії було проведено підсумкову онлайн-нараду з керівниками закладів освіти району.

У ході наради проаналізовано організацію та проведення ДПА та ЗНО у 2019/2020 навчальному році. До учасників онлайн-наради доведено алгоритм відновлення роботи закладів дошкільної освіти та особливості організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину.

Також, обговорено ряд інших питань:

організація підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020/2021 навчальному році;

робота відділу освіти та закладах освіти району зі зверненнями громадян та з питань виконання Закону України «Про запобігання і протидії корупції» впродовж 2019/2020 навчального року;

участь випускників шкіл району у ЗНО.

    За результатами наради прийнято відповідні доручення та рекомендації.