Обговорено ключові питання галузі освіти району

22.03.2019, 23:59 admin

22 березня 2019 року начальник відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації Аделіна Руснак провела нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти району.

Під час наради обговорені питання про організацію екстернатної форми навчання в закладах освіти району, дотримання атестаційними комісіями Типового положення про атестацію педагогічних працівників, проведення І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У ході наради начальник відділу освіти Аделіна Руснак відзначила високу результативність переможців І етапу (районного) конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» в обласному етапі зазначеного конкурсу. Керівник освітянської галузі звернула увагу директорів закладів загальної середньої освіти на проведення заходів з енергозбереження у весняний канікулярний період, забезпечення явки учнів-учасників весняних мовних таборів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови закладів загальної середньої освіти з мовою національних меншин, на якісній організації харчування в освітніх закладах району та дотриманні санітарно-гігієнічних вимог на шкільних харчоблоках, на забезпеченні проведення заходів з санітарної очистки та благоустрою території закладів освіти району. А також, акцентовано увагу на якісну підготовку випускників закладів загальної середньої освіти до проходження ДПА та ЗНО, на дотриманні вимог Державних стандартів дошкільної освіти при облаштуванні предметно-ігрового середовища групових приміщень.  

За результатами наради прийнято відповідні рішення.

ФОТО