Обговорено ключові питання галузі освіти району

03.12.2019, 00:26 admin01

29 листопада 2019 року у залі засідань районної державної адміністрації проведено нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти району та закладів дошкільної освіти.

У нараді взяв участь в.о. завідувача Новоселицького міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «ЧОЛЦ МОЗ України» Вадим Хмель.

Під час наради обговорені питання про формування  статистичних показників, які відображають стан системи освіти району, ОТГ.

У ході наради проаналізовано стан атестаційного процесу педагогічних працівників освітніх закладів району, об’єднаних територіальних громад, стан роботи відділу освіти та зі зверненнями громадян закладів освіти, підведено підсумки моніторингу стану організації харчування у освітніх закладах району та ОТГ,стан здійснення соціально-педагогічного патронату сімей, діти яких не відвідують заклади дошкільної освіти, а також проаналізовано стан  санітарно-епідемілогічної ситуації в освітніх закладах району та ОТГ.

В.о. завідувача Новоселицького міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «ЧОЛЦ МОЗ України» Вадим Хмель, наголосив на забезпечені дотримання закладами освіти санітарних норм і правил, здійснення заходів щодо своєчасної та ефективної профілактики інфекційних захворювань і харчових отруєнь, на якісній організації харчування в освітніх закладах.  Також,  обговорено питання за підсумками наради Департаменту освіти обласної державної адміністрації з керівниками закладів освіти та акцентовано увагу на виконавську дисципліну освітніх закладах району, здійснення конторолю за ведення щкільних  веб-сайтів .

За результатами наради прийнято відповідні рішення.

ФОТО