Обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування

01.11.2017, 11:10 admin

28-29 жовтня у місті Чернівці був проведений вже традиційний Чемпіонат області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Парки Буковини». У змаганнях взяло участь 11 збірних команд районів, ОТГ та міст області. Крім того в програму змагань входив також клубний залік, де було представлено 29 команд. В клубний залік входили також змагання між більш досвідченими спортсменами та ветеранами.

Команду Новоселицького району представляли 24 вихованця Новоселицького центру спортивного туризму. Більша частина команди була сформована на базі Маршинецького навчально-виховного комплексу (керівник Василь Гульпе), Новоселицького районного ліцею (керівник Іван Бешлеу), Котелівського навчально-виховного комплексу (керівник Віталіна Продан).

У напруженій боротьбі, в підсумку за два дні змагань, у загальнокомандному заліку Новоселицький район зайняв третє місце, поступившись командам міста Чернівці та Глибоцького району. Окрім цього, маємо й призові місця в особистому заліку, а саме: у віковій групі Ж-18 Яна Деркач зайняла перше місце, а Олександра Сімоненко – друге (обидві учениці Котелівського НВК).

Наші орієнтувальними ще раз довели, що вони є одні з найкращих в області. Бажаємо їм подальших успіхів та перемог в особистому та командному заліках.

фото: https://www.flickr.com/photos/141480821@N07/albums/72157690078460976