Обласний конкурс «юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК»

26.12.2017, 12:37 admin

20 грудня 2017 року у Чернівецькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся відкритий обласний конкурс на кращу комп’ютерну програму серед школярів «Інформатик»(юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК).

У конкурсі прийняли участь  32 учасника з: Кіцманського, Кельменецького, Глибоцького, Новоселицького, Заставнівського, Сокирянського, Путильського, Герцаївського, Вижницького районів та міста Чернівці. 

Також участь в конкурсі взяли гуртківці Новоселицького БДТ у складі команди Федоряк Діани, Кожухар Олександри (гурток «Інформатика», керівник гуртка Юрій Коляско).

Урочисте відкриття конкурсу розпочав Петро Денисович Плешко, директор Чернівецького ОЦНТТУМ. Він проаналізував потребу у спеціалістах в сфері програмування та побажав: "Ви всі безперечно вже переможці у своїх районах, а сьогодні ми визначимо найкращих з кращих. То ж бажаю вам плідної роботи і наснаги. А також отримати тільки гарні враження після конкурсу. Адже ви саме на ваші плечі лягає завдання розбудови та розвитку нашої України".

Конкурсанти змагались у трьох номінаціях: "Веб-дизайн", "Програмування", "Користувачі ПК". У першій номінації, в рамках національно-патріотичного виховання, завданням було розробка сайту "Люди свободи". Інформаційний ресурс містить інформацію про людей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України. 

У номінації "Програмування" стояла задача розв'язку 6 задач: визначення ваги звірів, перетворення ряду чисел, розрахунок: знижок у супермаркеті, потреб шкільної їдальні, роботи годинника та прохідність шафи у двері.

Користувачі персональним комп'ютером створили презентацію «Найди вірну відповідь», довідник "Пори року", засобами Microsoft Excel оформили спрощену шкільного журналу.

За результатами роботи журі у числі кращих програмістів  області опинилися і  наші вихованці:

Федоряк Діана – нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА  за ІІІ місце в номінації «Веб-дизайн»;

Кожухар Олександра – нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА  за ІІІ місце в номінації «Користувачі ПК».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!