Одним із пріоритетних напрямків роботи відділу освіти районної державної адміністрації та закладів освіти району є створення належних умов для навчання і виховання дітей та молоді

22.08.2020, 16:44 admin

Завершено огляд готовності освітніх закладів району до нового навчального року. Цьогорічний огляд здійснювала комісія, у складі якої були представники Новоселицької районної державної адміністрації, районної ради, представники Новоселицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби, інспектори районного сектору УДСНС. Враховуючи специфіку, нормативні документи щодо початку нового 2020/2021 навчального року в умовах адаптивного карантину, членами комісії цього річ зверталася увага не тільки на виконання організаційних та ремонтних робіт приміщень закладів освіти, забезпечення пожежної безпеки, дотримання законодавства з охорони праці, а на проведення організаційних заходів у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID- 19.

З висновку комісії випливає, що в цілому усі освітні заклади відповідають санітарно-гігієнічним нормам, нормам протипожежної безпеки, мають матеріально-технічне забезпечення для здійснення освітнього процесу у новому навчальному році.

Щирі слова вдячності було висловлено педагогічним колективам освітніх закладів району щодо якісної підготовки  до нового навчального року та створення належних умов для навчання і виховання дітей та молоді.

ФОТО