Оптимальна організація освітнього процесу – важлива складова роботи освітян району

27.04.2018, 15:50 admin01

27 квітня 2018 року на базі Новоселицької гімназії відбулася колегія відділу освіти райдержадміністрації. У роботі колегії взяла участь перший заступник голови райдержадміністрації Каріна Поп. Начальник відділу освіти Аделіна Руснак привітала усіх присутніх та ознайомила з регламентом роботи.

У ході роботи колегії проаналізовано стан виконання стратегії розвитку системи методичної роботи в системі освіти на 2016-2021 роки, стан злочинності і правопорушень серед учнівської молоді напрями вдосконалення правовиховної, правоосвітньої роботи, профілактика бездоглядності в навчальних закладах району, стан роботи із керівними та педагогічними кадрами, забезпеченість фахівцями закладів освіти району, виконання рішення колегії Департаменту освіти  і науки ОДА від 07.10.2016 «Про стан медико-санітарного забезпечення в закладах освіти області». Разом з тим було вказано на проблеми, які існують в вище зазначених напрямках роботи  в галузі освіти району та шляхи їх вирішення. Особливу увагу звернено на організацію роботи щодо забезпечення медичного обслуговування учнів шкіл району, здійсненні заходів щодо збереження їх здоров’я, на забезпеченні підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які мають педагогічне навантаження з кількох предметів, організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року, на внесенні змін щодо підготовки медичних карток дитини для зарахування до закладів дошкільної та середньої освіти.

Після колегії відділу освіти відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти району, під час якої були обговорені наступні питання:

- про порядок та особливості організованого закінчення навчального року, проведення ДПА та підсумкових контрольних робіт;

- про підготовку освітніх закладів до організації та проведення оздоровчої кампанії влітку 2018 року;

- про організацію та проведення Дня цивільного захисту у освітніх закладах району;

- про організацію та проведення Тижня охорони праці в освітніх закладах району;

- про підсумки проведення атестації педагогічних працівників;

- про організацію та проведення літнього оздоровлення дітей у ЗДО;

- профілізація старшої школи в умовах Нової української школи.

За результатами колегії та наради прийнято відповідні рішення та рекомендації.

фото: https://www.flickr.com/photos/141480821@N07/albums/72157695465200524