Освітяни окреслили актуальні питання сьогодення

04.12.2020, 16:23 admin

04 грудня 2020 року у відділі освіти районної державної адміністрації проведено онлайн нараду з керівниками закладів освіти району.

Так, в ході наради надано основні рекомендації здобуття освіти за дистанційною формою навчання у 2020/2021 навчальному році; проаналізовано стан атестаційного процесу педагогічних працівників та стан корекційно-розвиткових занять у закладах освіти з інклюзивним навчанням і корекційної-відновлювальної роботи у закладах освіти району, а також проаналізовано стан здійснення соціально-педагогічного патронату сімей, діти яких не відвідують заклади дошкільної освіти. Обговорено питання щодо організації та проведення пробної сесії ЗНО у 2021 році. Під час наради акцентовано увагу присутніх на виконанні заходів з безпеки під час проведення опалювального сезону та економії енергоресурсів, забезпечення контролю за організацією режиму роботи закладів освіти на період зимових канікул, а також збереження життя та здоров’я дітей в організованих учнівських колективах під час канікул у зимовий період 2020/2021 навчального року.

Також, освітяни мали змогу ознайомитися із основними вимогами сьогодення щодо проведення оцінювання освітньої та управлінської діяльності закладу освіти.

За результатами наради прийнято відповідні рішення.