Освітяни розпочали свою роботу в новому 2019/2020 навчальному році

07.09.2019, 10:10 admin

06.09.2019 року на базі районного методичного кабінету проведено нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти.

У нараді взяли участь заступник головного лікаря з охорони дитинства та материнства КМНЦРС Альона Рошка та головний інспектор Новоселицького РС УДСНС у Чернівецькій області Олександр Запотинський.

В.о. начальника відділу освіти Анжела Довганюк привітала усіх присутніх з новим 2019/2020 навчальним роком та побажала плідної праці. На нараді розглянуті питання щодо організації роботи закладів освіти району у 2019/2020 н.р. 

У ході наради обговорені питання про організацію науково-методичної та виховної роботи з педагогічними кадрами освітніх закладів району в 2019/2020 н.р. та педагогічних працівників у 2020 році, комплектування закладів освіти району керівними та педагогічними кадрами, про проведення тарифікації педагогічних кадрів освітніх закладів району, організація інклюзивного та індивідуального навчання в закладах освіти району, про стан забезпечення підручниками у 2019/2020 навчальному році, організація харчування в закладах освіти, забезпечення якісної роботи шкільних сайтів. Разом з цим було вказано на проблеми, які існують в даних напрямках роботи. Також, проаналізовано стан функціонування системи «ІСУО» в закладах освіти району та обговорено питання щодо організації роботи щодо обліку дітей.

З метою забезпечення якісного освітнього процесу, перед присутніми виступила заступник головного лікаря з охорони дитинства та материнства КМНЦРС Альона Рошка, відзначивши важливість проведення заходів в освітніх закладах району щодо виконання нормативних документів про профілактику щеплення від кору. Також, під час наради головний інспектор Новоселицького РС УДСНС у Чернівецькій області Олександр Запотинський наголосив на своєчасному поданні інформації щодо усунення недоліків, виявлених під час перевірки освітніх закладів щодо підготовки шкіл до нового навчального року.

         За результатами наради прийнято відповідні доручення.

ФОТО