Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2021»

04.12.2020, 12:58 admin

Щороку, у грудні  ми зустрічалися на підведенні підсумків конкурсу, в якому змагаються світочі педагогічної практики, майстри своєї нелегкої, та такої потрібної суспільству праці – вчителі закладів освіти району. Участь у І-му турі Конкурсу взяли шість педагогічних працівників закладів освіти району у номінаціях: «Українська мова та література», «Математика» та «Трудове навчання». Конкурсні випробування у номінаціях «Математика» та «Трудове навчання» ще тривають.

04 грудня 2020 року підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2021»  в номінації «Українська мова та література». Всі учасники гідно подолали непростий шлях до фіналу і цим підтвердили, що належать до вчителів, які здатні мотивувати вихованців на навчальну діяльність, продукувати креативні ідеї, аналізувати ефективність обраних методів. Цьогоріч через епідеміологічну ситуацію не проведено урочистостей підсумків І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2021», але сюрприз для учасників конкурсу вдалося приготувати.

Голова районної державної адміністрації Олег Мельничук особисто вручив квіти та нагородив дипломами:

- Унгурян Діану Аркадіївну – вчительку української мови та літератури Тарасовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (диплом І ступеня);

- Жалбу Софію Георгіївну – вчительку української мови та літератури Боянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (диплом ІІ ступеня);

- Яковець-Аксинтію Лілію Вікторівну – вчительку української мови та літератури Боянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (диплом ІІ ступеня).

- Ігнатюк Антоніну Василівну – вчительку української мови та літератури Динівецького НВК (диплом ІІІ ступеня).

Вітаємо й пишаємося професіоналами своєї справи. Бажаємо успіхів у подальшій педагогічній практиці!

ФОТО