Посвята в гімназисти

15.11.2016, 10:44 admin

Гімназія — це дім, де живе надія,  де в колос зерно проростає. Гімназія — це символ національної гідності, а гімназист — високе звання, яке потрібно гідно пронести протягом навчання.

Яскравою подією для учнів 5-х класів є традиційна урочиста церемонія "Посвята в гімназисти".  Церемонії посвячення в гімназисти передувала тривала та ретельна підготовка учнівського колективу, в ході якої кожен учень мав якнайкраще показати і розкрити свої індивідуальні здібності і таланти.

Свято пройшло в урочисто прикрашеній залі, до якої були запрошені адміністрація гімназії, вчителі, батьки, учні. П’ятикласники дуже хвилювались, відчуваючи важливість цієї події. Наша велика і дружня сім’я поповнилася прекрасними хлопцями і дівчатами, які з гордістю носитимуть тепер нове ім’я «гімназист».  Отож, до гімназійної родини приєдналося ще 52 талановитих гімназиста. Учні 5-А та 5-Б класів мають високий інтелектуальний потенціал, різноманітні творчі здібності, широке коло захоплень.  Вони разом з класними керівниками гідно презентували свій класний колектив.

Під час урочистого заходу батьки та гості мали змогу дізнатися про цікаве класне життя учнів, переглянувши медіа-фотоальбом. Із напутнім словом до дітей звернулась класний керівник Оксана Петрова, побажала дітям виховувати в собі наполегливість, любити працю, рідне місто, свою гімназію, свою родину, а також стати справжніми патріотами України.

 Із трепетом в грудях учні виконали гімн Новоселицької  гімназії, клятвою стверджено пообіцяли гідно носити ім'я гімназиста.

Директор гімназії Олег Миколайович Петров довів високі вимоги та стандарти у поведінці, навчанні і повсякденному житті, яким повинні відповідати гімназисти та разом із заступником директора з навчально-методичної роботи Яною Валентинівною Дисар та заступником з виховної роботи Альоною Вікторівною Басарабою вручили п'ятикласникам  учнівські квитки та мантії. "Сподіваємося, що кожен із новоприйнятих гімназистів стане в майбутньому гордістю гімназії та країни", — зазначив Олег Миколайович.

Школярі продемонстрували свої таланти і вміння: декламували вірші, співали, танцювали, переконавши присутніх у тому, що гідні носити це почесне звання та стати частиною великої дружньої гімназійної родини.