Пріоритетне завдання освітян – виконання заходів щодо підвищення рівня навчальних досягнень учнів

01.03.2018, 10:17 admin

28 лютого 2018 року на базі Новоселицької гімназії відбулася колегія відділу освіти райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Каріна Поп та заступник голови районної ради Ольга Цуркан. Начальник відділу освіти Аделіна Руснак привітала усіх присутніх та ознайомила з регламентом роботи. Учасники засідання обговорили питання щодо виконання рішення колегії Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації  від 05.04.2017 р. «Про стан та перспективи розвитку позашкільної освіти Чернівецької області», проаналізували стан викладання фізкультури у закладах освіти району та стан організації інклюзивного та індивідуального навчання. У ході роботи колегії наголошено на забезпеченні належного медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням як невід’ємною частиною освітнього процесу, забезпечені виконання вимог безпеки життєдіяльності на уроках фізичної культури, удосконалення системи моніторингу якості надання позашкільної освіти учням закладів загальної середньої освіти району, створення належних умов для здобуття якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами, виконанні заходів щодо підвищення рівня навчальних досягнень учнів; акцентовано увагу присутніх на виконання заходів з енергозбереження.

Після колегії відділу освіти була проведена нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти району, під час якої були розглянуті наступні питання:

- про підсумки ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін;

- про виконання закладами заходів з енергозбереження;

- про хід атестації педпрацівників, підготовку та проведення засідань шкільних атестаційних комісій;

- про якісний склад педагогічних кадрів закладів дошкільної освіти;

- про порядок завершення 2017/2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів у закладах загальної середньої освіти району;

- про підготовку документів для отримання закладами освіти ліцензій.

За результатами колегії та наради прийнято відповідні рішення та рекомендації.

фото: https://www.flickr.com/photos/141480821@N07/sets/72157692219249591