Пріоритетне завдання освітян-забезпечення безпечних умов у закладах освіти району

03.02.2020, 12:22 admin

На виконання плану роботи відділу освіти Новоселицької районної державної адміністрації, 31 січня 2020 року на базі районного методичного кабінету відбулася нарада з керівниками закладів освіти району.

У ході наради проаналізовано стан виконання бюджету галузі  «Освіта» за 2019 рік та акцентовано увагу на основні проблеми щодо фінансування ЗЗСО у 2020 році, відзначено позитивні тенденції розвитку даної галузі. Також, обговорено питання про моніторинг участі учнів шкіл району у І-ІІ етапах предметних наукових конкурсах, змаганнях, турнірах у І семестрі 2019/2020 н.р., про організацію ЗНО у 2020 році, організацію харчування в освітніх закладах, про проведену роботу закладів освіти щодо попередження та профілактики дитячого травматизму у 2019 році.

Враховуючи погодні умови та в зв’язку з зростанням захворюваності на грип та ГРВІ серед школярів та дітей ЗДО, обговорено питання щодо організації проведення щоденного моніторингу захворювання учнів закладів освіти району. Разом з тим, було надано алгоритм роботи керівникам освітніх закладів району щодо прийняття рішення про призупинення навчально-освітнього процесу при загостренні ситуації захворюваності учнівської молоді на ГРВІ та грип.

Особливу увагу звернено на забезпеченні контролю за виконанням заходів з енергозбереження в закладах освіти району, посилення контролю за використанням енергоресурсів, якісної підготовки ділової та звітної документації.

За результатами наради  надано відповідні доручення та рекомендації.

ФОТО