Про підсумок роботи галузі «Освіта» за І семестр 2018/2019 навчального року

28.12.2018, 22:00 admin

28 грудня 2018 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками закладів освіти району. З вітальним словом до присутніх звернулась начальник відділу Аделіна Руснак.

У своєму виступі Аделіна Руснак проаналізувала результати роботи галузі «Освіта» за І семестр 2018/2019 навчального року, відзначила позитивні тенденції в розвитку галузі та окреслила завдання на ІІ семестр 2018/2019 навчального року.

У ході наради підведено підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» та підсумки районних учнівських олімпіад з базових дисциплін,   проаналізовано стан роботи відділу освіти та закладів освіти району зі зверненнями громадян та з питань виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» впродовж 2018 року.Обговорені питання про хід проведення новорічних ранків у закладах дошкільної освіти, навчально-виховних комплексів та проведення новорічних і різдвяних заходів, організацію дозвілля дітей під час зимових канікул. Разом з тим було акцентовано увагу присутніх на дотриманні норм безпеки життєдіяльності та охорони праці всіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення масових заходів у канікулярний період.

Також, зосереджено увагу на підвищенні виконавської дисципліни у закладах освіти району, виконанні заходів з питань енергозбереження у канікулярний період.

На завершення наради, учні Новоселицької ЗОШ № 3 привітали усіх присутніх з наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

За результатами наради прийнято відповідні рішення.