Про підсумок роботи галузі освіти за І семестр 2019/2020 навчального року

26.12.2019, 11:38 admin

24 грудня 2019 року у залі засідань районної державної адміністрації проведено колегію відділу освіти .

На колегію відділу освіти було запрошено головного інспектора Новоселицького РС УДСНС у Чернівецькій області Олександра Запотинського, який ознайомив присутніх з результатами перевірки з питань пожежної безпеки  по Костичанівській і Ванчиківецькій ЗОШ та закладів дошкільної освіти с. Костичани та Ванчиківці, а також наголосив на забезпечення техногенної та пожежної безпеки в освітніх закладах району.

В рамках засідання колегії було розглянуто наступні питання: стан виконання дорожньої карти щодо імплементації статті 7 Закону України «Про освіту в закладах загальної середньої освіти району/ОТГ»;- стан виконання районної програми військово-патріотичного виховання на 2016-2020 роки та стану викладання предмету «Захист Вітчизни» у закладах освіти району;- щодо організації якісного освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами;- про стан дотримання чинного законодавства з охорони праці, пожежної безпеки та електробезпеки у ЗЗСО району,

По завершенню колегії проведено нараду з керівниками закладів освіти району. У ході наради проаналізовано результати роботи галузі «Освіта» за І семестр, відзначено по-зитивні тенденції в розвитку галузі та окреслено завдання на ІІ семестр 2019/2020 н.р.    Також, підведено підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу»Учитель року» та районних учнівських олімпіад з базових дисциплін, обговорені питання про моніторинг забезпечення та використання комп’ютерної техніки, мультимедійних засобів навчання та функціонування шкільних сайтів, про підготовку та проведення новорічних та різдвяних заходів, організацію дозвілля дітей під час зимових канікул.  Разом з тим було акцентовано увагу на дотриманні норм безпеки життєдіяльності та охорони праці всіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення масових заходів у канікулярний період. Також, у ході наради наголошено на якісній організації харчування.

На завершення наради, усіх присутніх вихованці Будинку дитячої творчості привітали з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

За результатами колегії та наради прийнято відповідні рішення та рекомендації.

ФОТО