Про підсумок роботи галузі освіти за І семестр 2020/2021 навчального року

24.12.2020, 23:22 admin

24 грудня 2020 року у залі засідань районної державної адміністрації проведено колегію відділу освіти .

В рамках засідання колегії було розглянуто наступні питання: стан виконання районної програми військово-патріотичного виховання на 2016-2020 роки та стану викладання предмету «Захист Вітчизни» у закладах освіти району; про стан дотримання чинного законодавства з охорони праці, пожежної безпеки та електробезпеки у ЗЗСО району; про організацію виховного процесу щодо формування у дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок.

По завершенню колегії проведено підсумкову нараду з керівниками закладів освіти району. У ході наради проаналізовано результати роботи галузі «Освіта» за І семестр 2020/2021 навчального року та відзначено позитивні тенденції в розвитку  освітньої галузі. Також, підведено підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» та районних учнівських олімпіад з базових дисциплін; обговорені питання про моніторинг забезпечення та використання комп’ютерної техніки, мультимедійних засобів навчання та функціонування шкільних сайтів, про підготовку та проведення новорічних та різдвяних заходів, організацію дозвілля дітей під час зимових канікул. Разом з тим було акцентовано увагу на дотриманні норм безпеки життєдіяльності та охорони праці всіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення масових заходів у канікулярний період. Також, у ході наради проаналізовано стан роботи відділу освіти та закладів освіти району зі зверненнями громадян та з питань виконання Закону України « Про запобігання і протидії корупції» впродовж 2020 року.

На завершення наради, усіх присутніх вихованці Будинку дитячої творчості привітали з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

За результатами колегії та наради прийнято відповідні рішення та рекомендації.

ФОТО