Про якісні показники соціально-економічного розвитку галузі освіти району

22.06.2018, 15:11 admin

22 червня 2018 року на базі Новоселицької гімназії проведено колегію відділу освіти районної державної адміністрації з керівниками закладів освіти району. Розпочала роботу колегію начальник відділу освіти Аделіна Руснак, яка привітала усіх присутніх та повідомила регламент роботи колегії. У своєму виступі Аделіна Іванівна проаналізувала основні напрямки та досягнення системи освіти району у 2017/2018 навчальному році відмітила позитивні тенденції в розвитку галузі. Зокрема керівником акцентовано увагу директорів закладів загальної середньої освіти на забезпеченні виконання Концепції Нової української школи під час здійснення освітнього процесу, створення оптимального освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами, забезпеченні 100 % охоплення дітей пільгових категорій та дітей, які знаходяться на внутришкільному обліку позашкільною освітою,  на упровадженні нової моделі виховної роботи в закладах освіти району, збагаченні духовного потенціалу учнівської молоді, на проходженні курсової перепідготовки всіх педагогічних працівників в рамках запровадження Концепції Нової української школи, які працюватимуть у 1 – х класах в 2018/2019 навчальному році, на забезпеченні вчасності та прозорості атестаційного процесу у закладах освіти, а також інформаційній відкритості фінансово-господарській діяльності, забезпеченні організації харчування в закладах освіти району та  ефективного використання енергоресурсів і здійснення контролю за їх дотриманням, активізації роботи з відбору та підготовки юнаків для вступу до вищих військово-навчальних закладів, до служби у Збройних Силах України. Під час засідання колегії, обговорено питання щодо виконання прийнятих рекомендацій серпневої конференції працівників освіти Новоселицького району протягом 2017-2018 навчального року, а також знято з контролю питання про стан виконання рішення колегії відділу освіти від 05.04.2017 «Про захист прав дітей із особливими потребами та соціальний захист  дітей пільгових категорій».

Після колегії відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти району, у ході якої були обговорені наступні питання:

1. Про організоване завершення навчального року в закладах освіти району.

2. Про підсумки проведення ДПА у 2017/2018 н.р.

3. Про стан роботи відділу освіти та навчальних закладів району зі зверненнями громадян та з питань виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» впродовж 2017/2018 року.

У ході наради начальник відділу освіти Аделіна Руснак акцентувала увагу керівників закладів освіти на забезпеченні належної підготовки закладів освіти району до нового 2018/2019 навчального року.

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

фото:https://www.flickr.com/photos/141480821@N07/albums/72157670388599468