Про якісні показники соціально-економічного розвитку галузі освіти району

15.06.2019, 12:32 admin

14 червня 2019 року у залі засідань районної державної адміністрації проведено колегію відділу освіти  з керівниками закладів освіти району.

Розпочала роботу колегії начальниця відділу освіти Аделіна Руснак, яка привітала усіх присутніх та повідомила регламент роботи колегії.

У ході роботи колегії порушено клопотання НВК «Боянської гімназії» перед Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації щодо присвоєння Світлані Гавці, директорці НВК«Боянська гімназія», почесного звання «Заслужений працівник освіти України».

Під час розгляду основного питання колегії Аделіна Руснак  проаналізувала основні напрямки та досягнення системи освіти району у 2018/2019 навчальному році, відмітила позитивні тенденції в розвитку галузі.

Зокрема, керівницею висвітлені питання підвищення якості надання освітніх послуг, рівного доступу до якісної дошкільної освіти, підвищення рівня педагогічної майстерності, забезпечення створення нового освітнього простору в закладах освіти району

На завершення колегії начальник відділу освіти Аделіна Руснак висловила подяку керівникам освітніх закладів району , працівникам відділу освіти, районного методичного кабінету та позашкільним закладам, працівникам інклюзивно-ресурсного центру за плідну роботу у 2018/2019 навчальному році, відзначила високу результативність в організації освітнього процесу.

Після завершення колегії було проведено таємне голосування керівників закладів освіти району та ОТГ, працівників відділу освіти та РМК щодо діяльності начальниці відділу освіти, працівників відділу освіти та РМК. Було оголошено наступні результати:

робота начальниці відділу освіти:  проголосувало 74 бюлетені: 53 – оцінка відмінно, 18 – оцінка добре, 3 – задовільно;

працівників відділу освіти: проголосувало 63 бюлетені: 44 – оцінка відмінно, 17 – оцінка добре, 2 – задовільно;

РМК: 63 бюлетені: 36 – оцінка відмінно, 23 – оцінка добре, 3 – задовільно, 1 – не задовільно.

Після колегії проведено нараду з керівниками закладів освіти району, де було розглянуто наступні питання:

       1. Про підготовку закладів освіти до роботи до нового 2019-2020 н.р.;

       2. Про підсумки проведення ДПА У 2018-2019 н.р.;

    3. Про стан роботи відділу освіти та закладів освіти району зі зверненнями громадян та з питань виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» впродовж 2018/2019 року.

У ході наради основну увагу приділено питанням належної підготовки до нового навчального 2019/2020 н.р. та опалювального сезону, якісної організації харчування, забезпечення роботи шкільних харчоблоків, про Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, про зміни в чинному законодавстві щодо організації інклюзивного навчання, проведення щорічного огляду дітей, які навчаються в інклюзивних закладах освіти, посилення контролю за виконанням вимог нормативно-правових актів з безпеки життєдіяльності та охорони праці в закладах освіти району, звернено увагу керівників закладів освіти району ,  учасників освітнього процесу на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 22.05.2019 № 437  «Питання українського правопису», проекту Закону «Про повну загальну середню освіту» та порядок проведення моніторингу якості освіти.

     За результатами колегії та наради прийнято відповідні рішення та рекомендації.