Просвітницька виховна справа 5-А класу

25.11.2016, 14:59 admin

У рамках загальношкільного проекту «Крок до зірок» учні 5-А класу провели просвітницьку виховну справу у 3-А класі «Книга - твій найкращий друг». Метою виховної справи було: ознайомити третьокласників з історією винаходу книги та книгодрукування, як використовувалися в стародавні часи різні матеріали для книг; розширити знання учнів про книжку, її структуру та основні елементи; формувати бібліотечно-бібліографічні, книгознавчі вміння та навички; розвинути бажання читати; закріпити знання школярами правил поводження з книгою, гігієни читання; виховувати любов і бережне ставлення до книги, до праці людей, які створюють її.

Виховна справа проходила в два етапи.

Перший етап - теоретичний. П’ятикласники розповіли цікаві факти з історії виникнення книги та ознайомили молодших школярів з процесом її виготовлення. А також діти переглянули відео «Як твориться книга».

Другий етап – практичний. Під час практичної частини учні своїми руками робили книжку, в якій були майже всі елементи справжньої друкованої книги.

По завершенню заходу п’ятикласники подарували дітлахам книгу «Легенди та оповідання» та роздали кожному школярику пам’ятку читача «Вчись і ти, як книгу берегти».

 

Оксана Петрова – класний керівник 5-А класу